Yeni Bir Youtube Kanalı Oluşturma

Google Hesabı ile video izleyebilir, beğenebilir ve kanallara abone olabilirsiniz. Ancak YouTube kanalınız olmadan, YouTube'da herkesin görebileceği bir varlığınız olmaz. Google Hesabınız olsa bile video yükleyebilmek, yorum yapabilmek veya oynatma listesi oluşturabilmek için YouTube kanalı oluşturmalısınız. Bilgisayarınızdan ya da YouTube'un mobil sitesinden kanal oluşturabilirsiniz.

Kişisel bir kanal oluşturma
Google Hesabınızı kullanarak yönetimi yalnızca size ait olacak bir kana..

YouTube Yeni Kanal Oluşturma

Google Hesabı ile video izleyebilir, beğenebilir ve kanallara abone olabilirsiniz. Ancak YouTube kanalınız olmadan, YouTube'da herkesin görebileceği bir varlığınız olmaz.

Google Hesabınız olsa bile video yükleyebilmek, yorum yapabilmek veya oynatma listesi oluşturabilmek için YouTube kanalı oluşturmalısınız. Bilgisayarınızdan ya da YouTube'un mobil sitesinden kanal oluşturabilirsiniz.

Kişisel bir kanal oluşturma
Google Hesabınızı kullanarak yönetimi yalnızca size ait olacak bir k..

YouTube Video Yükleme

* YouTube'da oturum açın.
* Sayfanın üst kısmından Yükle'yi tıklayın.
* Video yükle'yi seçin.
* Videoyu yüklemeye başlamadan önce video gizlilik ayarlarını seçebilirsiniz.
* Bilgisayarınızdan yüklemek istediğiniz videoyu seçin. Google Fotoğraflar'dan da video içe aktarabilirsiniz.
* Video yüklenirken hem temel bilgileri hem de videonun gelişmiş ayarlarını düzenleyebilir ve aboneleri bilgilendirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz (bu seçeneğin işaretini kaldırırsanız aboneleri..

YouTube ile Para Kazanma

Kitle gelirden önemlidir
Kârlı bir YouTube kanalı için sadık ve aktif bir topluluğa sahip olmak ve düzenli olarak reklamverenlere uygun, mükemmel videolar yüklemek gerekir. Çoğu içerik üretici, kanallarından para kazanabilmek için önce kitlelerini genişletmeleri ve izleyicilerin seveceği tutarlı videolar üretmeleri gerektiğini fark ediyor.

Program ülkelerinde sunulduğu sürece tüm YouTube içerik üreticileri YouTube İş Ortağı Programı'na katılmak için başvurabilir. Son 12 ayda 4.000 s..

İnternetten Para Kazanma : E-Kitap Yazıp Satmak

Yazı yazma eğilimi konusunda herhangi bir sorununuz yoksa ve başarılı bir hikaye süreci veya eğitim yazısı yazabileceğinize inanıyorsanız eğer e-kitap yazıp satışa sunabilirsiniz.

E-Kitap yazarken çok fazla çaba göstermeniz gerekecek, ancak bu kitabı yazdıktan sonra çeşitli platformlar aracılığıyla satışa sunmanız gerçekten çok kolay. Bu E-Kitap üzerine bir site de açabilir ve bu site aracılığıyla kullanıcıları yönlendirme amacıyla siteye yönlendirebilirsiniz.

Son dönemde Türkiye’de de e..

Whatsapp Destek