Kredi ile Banner Nasıl Eklenir ?

Sörf yaparak , Youtube video izleyerek, abone olarak, beğenerek yada farklı etkinliklerle kazanmış olduğunuz kredilerle Banner ekleyebilirsiniz.

Bannerlarımız AdBlock reklam engelleyiciler tarafından algılanmaz!

Yapmanız gerekenler;

* Üst menüde yer alan Krediden Bakiyeye Dönüştür butonuna tıklayın
* Karşınıza bakiyeye çevirmek istediğiniz kredi tutarını girebileceğiniz alan gelecektir. Miktarı girdiğiniz anda alt kısımda miktarın tutarı Türk Lirası cinsinden görünecekt..

Website Ziyaretçi Arttırma

Youtube Abone ile sitenizin ziyaretçi sayısını arttırın.

Sitenizi ziyaretçilerle coşturun. youtubeabone.com sitemiz ile Ziyaretçi gönderiyoruz. Ziyaretçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Her ziyaretçi belirlediğiniz kredi miktarı x 5 saniye sitenizde durmakta ve ilgisini çekecek bir haber yada ürün olması durumunda yeni sekmede sitenizi açarak gezinebilmektedir.

Ziyaretiçinin ilgisini çekmeyen ürünler olması durumunda saniye sonunda siteden ayrılmaktadır..

Ücretsiz Youtube Video İzlenme Sayısı Arttırma

Youtube videolarınızın izlenme sayısını arttırmak mı istiyorsunuz? Hemen sitemize üye olarak ücretsiz bir şekilde youtube videolarınızın izlenme oranını arttırabilirsiniz.

* Sisteme ücretsiz üye olun ve giriş yapın
* Sol menüden Sayfa Ekle butonuna tıklayın
- Tür seçiminden Youtube İzlenmeyi seçin
- Youtube video URL'nizi yazın

Dilediğiniz kadar youtube videolarınızı ekleyebilirsiniz. Farklı kişilerin eklemiş olduğu videoları izleyin kredi kazanın, kazandığınız kredilerl..

Referans Ol Üye Getir Kazan

Anasayfanın en altında bulunan Size Özel Referans linkiniz ile youtubeabone.com'a yeni üye getirin , aşağıda yer alan hediyeler hemen hesabınıza yüklensin.

* Referansınızla üye olan kullanıcıların her alışverişlerinden %5 komisyon alırsınız. (Örn: Üye 100 ₺'lik alım yaparsa 5 ₺ sizin hesabınıza otomatik yüklenecektir)

* Referanslarınızın her tıklamasından 3 kredi kazanırsınız!

İçerik ve Banner Ekleme Kuralları

Sistemimize eklenmek istenen website , video ve kanallar bazı kriter ve kurallara uymak durumundadır. Sayfanızı veya bannerinizi eklemeden önce aşağıdaki kriterlere uyduğundan emin olmalısınız. Sayfayı veya banneri eklediğiniz anda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

* T.C. hukuk kurallarına aykırı gelen, gayri ahlaki, yasa dışı, +18, küfür, hakaret, pornografik, yetişkin içerik, ahlak dışı, siyasi içerikli veya siyasi amaçla hazırlanmış olan, siyasi olarak uç kesimlerde taraf olan, topl..

Whatsapp Destek