YouTube Video Yükleme

* YouTube'da oturum açın.
* Sayfanın üst kısmından Yükle'yi tıklayın.
* Video yükle'yi seçin.
* Videoyu yüklemeye başlamadan önce video gizlilik ayarlarını seçebilirsiniz.
* Bilgisayarınızdan yüklemek istediğiniz videoyu seçin. Google Fotoğraflar'dan da video içe aktarabilirsiniz.
* Video yüklenirken hem temel bilgileri hem de videonun gelişmiş ayarlarını düzenleyebilir ve aboneleri bilgilendirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz (bu seçeneğin işaretini kaldırırsanız abonelerinizle hiçbir güncelleme paylaşılmaz). İş ortakları Para kazanma ayarlarını da düzenleyebilir. 100 karaktere kadar bir başlık ve 5.000 karaktere kadar bir açıklama ekleyebilirsiniz.
* YouTube'a herkese açık bir videoyu yüklemeyi bitirmek için Yayınla'yı tıklayın. Video gizlilik ayarını Gizli veya Liste Dışı olarak ayarladıysanız yüklemeyi tamamlamak için Bitti'yi tıklayın veya videonuzu gizlice paylaşmak için Paylaş'ı tıklayın.
* Yayınla'yı tıklamadıysanız diğer kullanıcılar videonuzu görüntüleyemez. Videonuzu dilediğiniz zaman Video Yönetici'nizden yayınlayabilirsiniz.

Yükleme tamamlandığında videonuzun yüklenmesinin ve işlenmesinin tamamlandığını bildiren bir e-posta gönderilir. Daha sonra bu e-postayı arkadaşlarınıza veya ailenize yönlendirerek videonuzu kolayca paylaşabilirsiniz. Bildirim almamayı tercih ediyorsanız e-posta ayarlarınıza giderek e-posta listesinden çıkabilirsiniz.