Get Payment Add balance Add Credit Use Coupon Convert from Credit to Balance Credit Transfer

Register

Membership Conditions
1. Kredi kazanmak için yapmış olduğu beğeni, takip veya aboneliği sonradan geri alan yani sahte etkinlik oluşturmaya çalışan kullanıcıları sistemden uzaklaştırma insiyatifi youtubeabone.com`a aittir ve gerekli gördüğünde bu insiyatifi kullanma hakkı saklıdır.

2. Çeşitli bot, hile vs. içeren uygulamalarla otomatik beğendirme, takip, izleme, web site ziyaret yapan/yaptıran ve sistemde yapay(suni) olarak kredi kazanmak suretiyle haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin hesaplarına erişimi uyarı yapılarak veya yapılmaksızın durdurulur.

3. Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 üyeliğe izin verilmektedir. İllegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) üyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin tüm hesapları önceden haber verilmeksizin durdurulur.

4. Sistemde 1 aydan daha eski olup da bu süre zarfında hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik sıfırlanabilmektedir. 3 aydan daha eski olup da bu süre zarfında hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik silinebilmektedir. Bu durumda 1 ay hiç aktif olmayan üyeliklerin sıfırlanmasından ve 3 ay hiç aktif olmayan üyeliklerin silinmiş olmasından sitemiz sorumlu tutulamaz.

5. Üyelikler satılamaz, devredilemez, başkalarına kullandırılamaz ve hesabı silinen üye bir daha sistemde üyelik oluşturamaz. VPS , VDS yada sanal sunucular ile hesap oluşturmak, kullanmak yetkili birimlere bildirmekle ve insiyatif dahilinde mümkün olabilir. Çeşitli DNS, VPN, Proxy veya IP adresini değiştirilerek oluşturulan sahte (fake) hesaplar veya IP değiştirerek kullanılan hesaplar anında sistem tarafından filtrelenir. Bu hesaplar karantinaya alınıp site editörüne rapor edilir ve editör tarafından uygunluğu değerlendirilip bekletilir veya tamamen silinir.

6. Sistemimize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve kullanılamaz.

7. Kullanıcılar sisteme kayıt oldukları eposta adreslerine sürekli erişebilmelidir. Erişimini kaybettiklerinde eposta adreslerini güncellemelidirler. Aksi durumda oluşabilecek iletişim sorunları hesabın kullanılmamasına sebep olabilecektir.

youtubeabone.com gerekli gördüğü taktirde üyelikleri fesh etme ve kurallar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

The "Activation" link is sent to your email address. Inactive accounts are not available.
Check your "Inbox" or "Spam" box for email.
The newsletter reception is on by default. The newsletter offers a variety of free deals and some important changes. The account can then be changed in the edit field.

By registering, you agree to all site rules.Whatsapp Destek