Get Payment Add Balance Add Credit Use Coupon Credit to Balance

Blog

ESET Internet Security (1 Yıl - 1 Cihaz)
Views : 4,123 | Comments : 0 | Date : 22 Ağustos 2020Antivirüs ve Zararlı Yazılım Koruması
Eset internet bankacılığı işlemlerinizi otomatik olarak korur ve çevrimiçi ödeme yapabileceğiniz ve web tabanlı kripto cüzdanlara erişebileceğiniz özel bir güvenli tarayıcı sunar.


Efsanevi antivirüs teknolojisi
Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ESET'in zamanla kanıtlanmış çok katmanlı koruması ile fidye yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden kendinizi koruyun.


Gizlilik koruması
Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi kötüye kullanmasını engelleyin. Güvenle internet bankacılığı ve alışveriş yapın. Çocuklarınızın saldırgan çevrimiçi İçeriğe maruz kalmasını önleyin.


Anti-theft
Kaybolması veya çalınması durumunda bilgisayarınızı takip edip bulabilir ve bilgisayarınızın dahili kamerasıyla hırsızları tanımlayarak daha güvende kalabilirsiniz.


Minimum güç kullanımı
Yavaşlama olmadan oynayın, çalışın ve internette gezinin. Pil tasarrufu moduyla, bilgisayarınızı prize takmadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve rahatsız edici pop-up mesajlar olmadan oyun oynamanın keyfini çıkarın.


Kurun ve unutun
Kurulumu, yenilemesi ve yükseltmesi kolay güvenlik, tüm rutin görevlerin basit bir şekilde kurulması için de tasarlanmıştır. İsterseniz, 150 detaylı ayarla profilinize özel ayarlar yapabilirsiniz.
%100 Orjinal OEM üründür. Alım sonrası lisans kodu mail ile iletilir. Alım sırasında satıcıya ileteceğiniz mesaj kısmına mail adresi belirtebilirsiniz. Kod ulaştığında kurulum yapabilir ve lisansı kendi mailinize kayıt edebilirsiniz. Lisanslar kişiye özel ve dijital ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Alım öncesi merak ettiklerinizi iletebilirsiniz.

Ürün hakkında bilgi almak için iletişimden ulaşabilirsiniz.


You have to login to comment!
Whatsapp Destek